Responsive image

ÇINAR SALONU

Kullanım alanlarının çeşitliliğiyle ön plana çıkan Çınar Salonu, 170 metrekare salon büyüklüğünün yanı sıra 150 metrekare fuaye alanıyla da misafirlerimizin şık bir biçimde karşılanmasını sağlamaktadır.

Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleri kullanılarak tasarlanan Çınar Salonu; 100 kişilik banket, 100 kişilik sınıf, 120 kişilik tiyatro, 120 kişilik kokteyl alanı ve 40 kişilik U düzeniyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Sigara içilebilen terası toplantı aralarında misafirlerimize şehir manzarasını izleme keyfi yaşatırken, zengin coffee break sunumları keyifli bir toplantı organizasyonu vadetmektedir.

Responsive image

ERGUVAN SALONU

300 metrekare geniş terasıyla ön plana çıkan Erguvan Salonu, dinginleştirici renkleri ve minimalist tasarım detaylarıyla prestijli iş toplantılarına ev sahipliği yapmaktadır.

İhtiyaca yönelik olarak değiştirilebilen Erguvan Salonu, son teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleriyle donatılmış olduğundan toplantılara güçlü bir multimedya desteği sağlamaktadır. Çalışma ortamları için en ideal aydınlatma sistemine sahip olan Erguvan Salonu, gün ışığından da yararlanılmasını sağlayacak bir konumda bulunmaktadır.

Bootstrap
Responsive image
Bof Hotels Ceo Suites olarak; Trip Advisor’un 2024 yılı mükemmellik sertifikasını almaya hak kazandık.

Pozitif yorumları ile değer katan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım