Responsive image

ADENYUM SALONU

Zengin coffee break ikramları ve geniş fuaye alanıyla misafirlerimizi prestijli bir şekilde ağırlama imkanı tanıyan Adenyum Salonu, minimalist çizgilere sahip tasarımı sayesinde ihtiyaca yönelik olarak düzenlenebilmektedir.

150 metrekare salon genişliğinin yanı sıra 150 metrekare de fuaye alanı bulunan Adenyum Salonu, sigara içilebilen 55 metrekare terasıyla da misafirlerimize hizmet vermektedir. 132 kişi kapasitesi sayesinde çeşitli toplantı ve etkinlik organizasyonlarının şık bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılan Adenyum Salonu, gün ışığından faydalanılmasına yardımcı olmaktadır.
Responsive image

ÇINAR SALONU

Kullanım alanlarının çeşitliliğiyle ön plana çıkan Çınar Salonu, 170 metrekare salon büyüklüğünün yanı sıra 150 metrekare fuaye alanıyla da misafirlerimizin şık bir biçimde karşılanmasını sağlamaktadır.

Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleri kullanılarak tasarlanan Çınar Salonu; 100 kişilik banket, 100 kişilik sınıf, 120 kişilik tiyatro, 120 kişilik kokteyl alanı ve 40 kişilik U düzeniyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Sigara içilebilen terası toplantı aralarında misafirlerimize şehir manzarasını izleme keyfi yaşatırken, zengin coffee break sunumları keyifli bir toplantı organizasyonu vadetmektedir.

Responsive image

ERGUVAN SALONU

300 metrekare geniş terasıyla ön plana çıkan Erguvan Salonu, dinginleştirici renkleri ve minimalist tasarım detaylarıyla prestijli iş toplantılarına ev sahipliği yapmaktadır.

İhtiyaca yönelik olarak değiştirilebilen Erguvan Salonu, son teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleriyle donatılmış olduğundan toplantılara güçlü bir multimedya desteği sağlamaktadır. Çalışma ortamları için en ideal aydınlatma sistemine sahip olan Erguvan Salonu, gün ışığından da yararlanılmasını sağlayacak bir konumda bulunmaktadır.


Responsive image

SEDEF SALONU

Misafirlerimizin kusursuz bir servis deneyimi yaşamasını amaçlayan tecrübeli organizasyon ekibimiz zengin coffee break sunumlarıyla, etkinlik süresince en kaliteli hizmetin verilmesini sağlamaktadır.

Farklı etkinlikler için çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak düzenlenebilen Sedef Salonu; sınıf düzeninde 15, tiyatro düzeninde 20, U düzeninde 20 ve blok masa düzeninde 20 kişi almaktadır. Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılan Sedef Salonu 35 metrekare salon alanı ve 300 metrekare geniş terasıyla misafirlerimize hizmet vermektedir.

Responsive image

SEDİR SALONU

Geniş terası ve zengin coffee break servisleri toplantı aralarını daha renkli hale getirerek, alınan verimi arttırmaktadır. Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleriyle donatılan Sedir Salonu, sunum ve organizasyonların gerçekleştirilmesi esnasında kolaylık sağlamaktadır.

35 metrekare salon genişliğiyle küçük organizasyon ve toplantıların gerçekleştirilmesine olanak tanıyan Sedir Salonu, mavi renk tonlarındaki dinlendirici tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Farklı kullanım amaçlarına göre düzenlenebilen Sedir Salonu; sınıf düzeninde 15 kişi, tiyatro düzeninde 20 kişi, U düzeninde ve blok masa düzeninde ise 20 kişi almaktadır.

Responsive image

LAREKS SALONU

Yüksek teknolojiye sahip ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılan Lareks Salonu, misafirlerimizin etkinlik ve toplantılarında güçlü bir ses ve görüntü desteği sağlamaktadır. Geniş terası ve zengin coffee break servisleri toplantı aralarını daha keyifli hale getirmektedir.

Gün ışığı alan 125 metrekare geniş salonu ve sigara içilebilen 55 metrekare terası prestijli organizasyonlara ev sahipliği sapmaktadır. Zengin coffee break sunumlarıyla zenginleştirilen servis hizmeti, toplantı aralarının daha keyifli geçmesine yardımcı olmaktadır. Farkı ihtiyaçlara göre düzenlenebilen Lareks Salonu; banket düzeninde 80, sınıf düzeninde 60 ve tiyatro düzeninde 75 kişi almaktadır. Küçük gruplar için ideal olan blok masa ya da U düzeninde ise 25 kişi kapasitesi bulunmaktadır.

Responsive image

DEFNE SALONU

Çalışma ortamları için en ideal aydınlık değerlerini sunan güneş ışığından faydalanmayı kolaylaştıran Defne Salonu, toplantı ve etkinliklerin dinamik bir ortamda yapılmasına imkan tanıyarak, çalışmalardan alınan verimi arttırmaktadır.

Farklı kullanım amaçlarına göre düzenlenebilen Defne salonu; banket düzeninde 50 kişi, sınıf düzeninde 40 kişi ve tiyatro düzeninde 60 kişi almaktadır. Blok masa düzeni ve U düzeni gibi seçeneklerin kullanılacağı az katılımcılı toplantılarda ise 30 kişiye kadar ağırlayabilmektedir. 85 metrekare salon büyüklüğü ve 150 metrekare fuaye alanıyla misafirlerimize hizmet veren toplantı salonu, zengin servis ve coffee break sunumlarıyla da prestijli bir etkinlik hizmeti alınmasını sağlamaktadır.

Responsive image

MANGO SALONU

50 metrekare büyüklüğündeki salonuyla küçük organizasyonlar ve toplantıların yapılmasını sağlayan salon, 55 metrekare sigara içilebilen terasıyla da toplantı aralarının keyifli geçmesini sağlamaktadır.

Farklı ihtiyaçlara ve toplantı türlerine göre düzenlenebilen Mango Salonu, banket ve sınıf düzeninde 20 kişi, tiyatro düzeninde 25 kişi, U düzeninde ise 15 kişi almaktadır. Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılan Mango Salonu, gün ışığından faydalanılmasına yardımcı olarak katılımcılara ideal bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Responsive image

ABANOZ SALONU

Renkli iç mekan tasarımıyla enerjik toplantı ve etkinliklerin gerçekleştirilmesini sağlayan Abanoz Salonu, geniş fuaye alanı ve salonuyla çeşitli organizasyonların başarıyla gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

55 metrekare, sigara içilebilen ve şehir manzarasına sahip terasıyla toplantı aralarını daha keyifli hale getiren Abanoz salonu; zengin coffee break sunumlarıyla misafirlerimizin en güzel şekilde ağırlanmasını sağlamaktadır. Farklı ihtiyaçlara göre düzenlenebilen salon; banket düzeninde 80, sınıf düzeninde 60 ve tiyatro düzeninde 75 kişi almaktadır. Ayrıca küçük toplantılar için de blok masa U düzeninde 25 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Responsive image

LADİN SALONU

Yeşil ve mavi renkler kullanılarak tasarlanan Ladin Salonu, 120 metrekare salon büyüklüğüyle çeşitli organizasyon ve toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Zengin coffee break sunumlarıyla misafirlerimizin en güzel şekilde ağırlanmasını sağlamaktadır.

Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleriyle donatılan Ladin Salonu sunumlara güçlü bir multimedya desteği sağlarken, 55 metrekare terasıyla da toplantı organizasyonlarına keyifli aralar verilmesini sağlamaktadır. Çeşitli organizasyon ve toplantılar için farklı şekillerde düzenlenebilen Ladin Salonu; banket düzeninde 80, sınıf düzeninde 60, tiyatro düzeninde ise 75 kişi almaktadır.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım